parallax background

Nasza Kancelaria zatrudnia wyspecjalizowanych prawników z całej Polski, którzy rozumieją z jakimi trudnościami w swoich związkach zmagają się nasi podopieczni. Wiedzą jak postępują osoby toksyczne, do czego są zdolne i jakie mogą podjąć działania podczas samego procesu oraz w czasie między rozprawami.
Dzięki temu są w stanie zaproponować takie rozwiązania i scenariusze, aby jak najszybciej i najefektywniej doprowadzić do pomyślnego zakończenia spraw, minimalizując stres oraz wydatki finansowe.

Obszary naszych działań

Zauważyliśmy, że duża liczba naszych podopiecznych zgłasza potrzebę szybkiego skorzystania z profesjonalnego pełnomocnika prawnego. Prawnika, który nie tylko będzie biegły w przepisach ale, co dla nich najważniejsze, będzie znał i rozumiał jak wygląda związek z osobą toksyczną lub nawet z zaburzeniem osobowości, będzie posiadał wiedzę z zakresu sposobów manipulacji, zachowania i komunikacji charakterystycznych dla osób toksycznych.

W odpowiedzi na ich potrzeby stworzyliśmy Kancelarię Liberos, w której zatrudniamy prawników spełniających powyższe wymagania. Prawników, którzy chcą zdobywać wiedzę i podnosić kwalifikacje, którzy rozumieją z jakimi trudnościami w swoich związkach zmagają się nasi podopieczni. Wiedzą jak postępują osoby toksyczne, do czego są zdolne i jakie mogą podjąć działania podczas samego procesu oraz w czasie między rozprawami. Dzięki temu są w stanie zaproponować takie rozwiązania i scenariusze, aby jak najszybciej i najefektywniej doprowadzić do pomyślnego zakończenia spraw, minimalizując stres oraz wydatki finansowe.

Naszymi działaniami obejmujemy całą Polskę. Każdy prawnik w naszej Fundacji odbył szkolenie, uzyskał certyfikat jego ukończenia i jest okresowo poddawany superwizji.


DODATKOWO


  • Nasi podopieczni mają możliwość konsultowania pism procesowych pod kątem prawnym oraz psychologicznym, aby móc przewidzieć działania drugiej strony, korzyści jakie chce uzyskać lub przygotować akta sprawy pod kątem rozszerzonego badania OZSS.

  • Mają dostęp do indywidualnych konsultacji aby podnieść swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości, móc określić czego dokładnie potrzebują i w jaki sposób mogą to osiągnąć

  • Mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu się do występowania na sali sądowej oraz w kompleksowym przygotowaniu się do badań OZSS