parallax background
 

W czym możesz nam pomóc?

"Przyjemność dawania pamięta się dłużej niż przyjemność brania."

- Nicolas de Chamfort -

Nasz zespół

magdalena-michalak savoir7
Magdalena Michalak - Dyrektor Generalny Fundacji Liberos
Jestem jedyną w Polsce Trenerką Umiejętności Przyszłości, certyfikowaną trenerką umiejętności społecznych oraz wspomagania oświaty ds. kompetencji kluczowych, trenerką postaw emocjonalnych.
W fundacji jestem odpowiedzialna za wizję, wdrażanie projektów i zarządzanie zespołem. Naszych podopiecznych wspieram wykorzystując swoje zasoby jako terapeuta, life & family mentor oraz jako certyfikowana trenerka kontroli złości czy NVC. Regularnie publikuję jako ekspert dla magazynu coachingowego Zmiany w życiu oraz tworzę treści dla magazynu BE w dziale Edukacja/Dziecko/ Rodzina.
Ponad to, tworzę programy edukacyjne, stosuję neurodydaktykę. Jestem też przedsiębiorcą, prezesem SAVOIR7, firmy oferującej awangardowe produkty i usługi rozwijające umiejętności przyszłości dla dzieci i całej rodziny. Z sukcesami rozwiązujemy globalne problemy społeczne.
IMG_5264
Piotr Sinicki - Fundator, Prezes Zarządu oraz mentor Fundacji Liberos
Jestem osobą zaangażowaną w niesienie pomocy dzieciom i osobom dorosłym, które są wykorzystywane przez innych, doświadczają przemocy psychicznej i manipulacji w swoich relacjach. Pomagam tym osobom zrozumieć siebie oraz relacje, w których byli lub nadal są. Najczęściej są to relacje partnerskie, rodzinne, biznesowe. Wspieram edukację dzieci, rodziców, przedstawicieli prawa, sędziów i mediatorów. Często podejmuję i koordynuję działania prawne. To że dzisiaj działam w fundacji Liberos, to też efekt moich osobistych wieloletnich doświadczeń z osobami boleśnie wykorzystującymi mnie i moich bliskich. Ukończyłem warsztat NVC. Byłem prelegentem podczas Soft Skills Academy organizowanej przez EESTEC AGH Kraków. Dziś mogę dzielić się moim doświadczeniem i zdobytą wiedzą z innymi, pomagając w relacjach rodzinnych lub z partnerem, w pracy i w biznesie. Poza tym z wykształcenia jestem ekonomistą. Od ponad 12 lat prowadzę swój biznes. Interesują mnie zagadnienia z zakresu psychologii, komunikacji, nowoczesnych technologii oraz rozwoju osobistego.
IMG_8775
Paula Kuczyńska
Korektorka i wirtualna asystentka wspierająca kobiece biznesy w działaniach online.
Pracuje w obszarze związanym z social mediami, grafikami, stronami www i newsletterem.
Prywatnie mama dwóch córek, miłośniczka dobrej literatury i górskich wypraw.
IMG_8776
Ela Wołoszyńska - Wiśniewska
Z wykształcenia i zamiłowania jestem przyrodnikiem, a na co dzień pracuję z ludźmi (jako edukatorka) i ze słowami (jako redaktorka i korektorka). Od ponad dekady współtworzę Centrum UNEP/GRID-Warszawa – fundację, która wspiera realizację misji Programu ds. Środowiska ONZ (UNEP) – gdzie odpowiadam za realizację działań edukacyjnych z obszaru zrównoważonego rozwoju, adresowanych zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych (nauczycieli czy pracowników organizacji).
Równolegle, z pasji do języka polskiego i czytania, rozwijam własną działalność: wspieram autorów, twórców i organizacje, dbając o to, aby opracowywane przez nich treści były przyjemne w odbiorze oraz wolne od językowych błędów. Fundację Liberos wspieram w zakresie korekty tekstów.
Prywatnie jestem: żoną i mamą, której bliska jest idea Rodzicielstwa Bliskości, oraz żeglarką i miłośniczką dalekich wypraw rowerowych. Zakochana w Finlandii i dzieląca z mieszkańcami Północy miłość do dobrej kawy. W wolnych chwilach czytam oraz uczę się języków obcych (obecnie fińskiego).
IMG_8808
Natalia Lachowicz - radca prawny
Zawodowo skupiam się na współpracy z przedsiębiorcami w obrębie własności intelektualnej, prawa autorskiego, e-commerce, prawa IT. Od lat współpracuję z wrocławskim operatorem telekomunikacyjnym w zakresie doradztwa prawnego.
Bliskie jest mi prawo rodzinne, wspieram rodziców po rozstaniu w sprawach o ustalenie kontaktów z dzieckiem.
Uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, podróże i polską prozę. Jestem mamą 8 letniej Wandy.
DSC_5854
Tomek Olszewski
Jestem uczniem 2 klasy liceum. Uwielbiam działalność społeczną, udzielanie się dla innych sprawia mi wielką radość i daje mi poczucie spełnienia. Interesuję się różnego rodzaju aktywizmem lokalnym i obywatelskim. Kocham poszerzać swoje horyzonty i poznawać świat na nowo.
Prywatnie, uwielbiam podróżować, w szczególności pociągiem, a także uczę się grać na perkusji i fortepianie.
IMG_8810
Edyta Adamska
Absolwentka Germanistyki na Uniwersytecie Wrocławskim, studentka Psychologii w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.
Zakochana w pisaniu, ludziach, życiu, pisaniu o życiu swoim i innych. Dodatkowe zainteresowania: samoświadomość, edukacja, gotowanie.
W życiu kieruje się ambicją, empatią oraz intuicją.
fbt
Aleksandra Jurczyk
Jestem studentką zarządzania mieszkającą w Szczecinie. Na co dzień pracuję jako asystentka zarządu, asystentka wirtualna, a także korektorka tekstów.
W wolnej chwili zajmuję się domem, ogrodem oraz branżą IT.
Od najmłodszych lat jestem związana z wolontariatem, zawsze staram się pomagać potrzebującym w miarę moich możliwości, dlatego cieszę się, że mogę być częścią fundacji Liberos.
IMG_8781
Wiktoria Broda
Z wykształcenia jestem ekonomistką, przez lata związaną z administracją samorządową, a następnie z marketingiem, turystyką i gastronomią.
Kocham Beskidy i wszystko co z nimi związane, a w szczególności miasto Wisłę, ludzi, piękne widoki, wycieczki górskie oraz off-roady.
Uwielbiam zwierzęta, od ponad 10 lat opiekuję się psami i kotami, dzieląc się swoją pasją z innymi.
Interesuje mnie szeroko pojęty rozwój osobisty, a w szczególności rozmowa z drugim człowiekiem, której nic nie jest w stanie zastąpić. Wiem jakie to ważne i potrzebne, aby każda historia została opowiedziana i usłyszana... zwłaszcza dziecka.
IMG_8811
Maciej Będkowski - grafik
Plastyką, teraz zwaną m.in.grafiką, zajmuję się coraz profesjonalniej - z pewnymi przerwami - od ok.1997.
Wykonuję ilustracje, grafikę użytkową. Poza tym maluję i od czasu do czasu rzezbię.
W 2008 roku zdobyłem Stypendium Akademii Królewskiej w Dublinie za figuratywny obraz olejny.
Staram się być coraz lepszy i robić to co lubię. Czego chyba wszystkim życzę. Po latach prób w kompletnie odmiennych zawodach pełen młodzieńczego zapału myślę, słucham, projektuję. Będzie Ładnie.